Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer94940/public_html/moov.eu/wp-content/themes/blankslate-child/inc/admin-folder/admin/redux-framework/ReduxCore/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 376
NISSENS - AUTOMECHANIKA 2018 - MOOV

NISSENS – KEY VISUAL

Na targi Automechanika 2018 przygotowaliśmy interaktywną instalację dla odwiedzających stoisko firmy Nissens.

 

Nissens jest producentem części systemu układu chłodniczego i klimatyzacji dla rynku motoryzacyjnego. Odwiedzający stoisko targowe uczestnicy mogli, dzięki zaprojektowanej przez nas instalacji multimedialnej, obejrzeć systemy i ich części od wewnątrz. Interaktywna instalacja przedstawiała również nowy system – Nissens na targach wprowadził nowy produkt na rynek. Skaner pozwolił na niespotykany product launch nowego Intercoolera (chłodnica powietrza doładowującego).

Skaner 3D to technologia stworzona przez MOOV – od samej koncepcji, poprzez projekt multimediów, programowanie i montaż techniczny, przygotowanie wyświetlanego contentu (modele 3D i grafika) i implementację na stoisku.

Zgodnie z koncepcją, interaktywny skaner opiera się na przesuwnych monitorach, na których w miarę ruchu wyświetlany jest content 3D. Ze względu na odpowiednio zaprojektowane ustawienie skanera względem ‘prześwietlanego’ obiektu, użytkownik instalacji odnosi wrażenie x-ray, przyglądając się modelom 3D w czasie rzeczywistym.

3D skaner sprawdził się idealnie jako eye-catcher na targach Automechanika, przyciągając na stoisko wielu odwiedzających. Oprócz instalacji multimedialnej MOOV zajął się także przygotowaniem projektu i wykonaniem graficznym pozostałych treści reklamowych eksponowanych na stoisku. Materiały graficzne stworzone zostały w najwyższej jakości, pełniąc rolę klamry wizualnej całości przedsięwzięcia.

ZOBACZ USŁUGI

ZOBACZ PROJEKTY:

digital content