Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer94940/public_html/moov.eu/wp-content/themes/blankslate-child/inc/admin-folder/admin/redux-framework/ReduxCore/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 376
3D SKANER - MOOV

3D SKANER

Ta technologia wykorzystująca rozszerzoną rzeczywistość (AR) przypomina w działaniu rentgen, dzięki specjalnej konfiguracji czujników i oprogramowaniu użytkownik może z zajrzeć do wnętrza obiektu i zobaczyć na ekranie elementy niewidoczne gołym okiem. Technologię nazwaliśmy skanerem multimedialnym, ze względu na uzyskiwany efekt, przypominający prześwietlanie obiektów.
Ekran dotykowy, za pomocą którego “prześwietlamy” obiekty, posiada specjalnie zaprojektowany interfejs użytkownika. Na ekranie możemy wybierać różne widoki, np. zajrzeć do środka samochodu i obejrzeć układ zawieszenia lub w kolejnym widoku układ napędowy. W zależności od treści stworzonych na potrzeby danej instalacji, modele 3D obserwowane przez użytkownika mogą być wzbogacone także o opisy, animacje, a nawet efekty dźwiękowe.

więcej MNIEJ

Skaner 3D to rozwiązanie całkowicie skalowalne – oznacza to, że ekran za pomocą którego prześwietlamy obiekty, może być np. ekranem telefonu lub tabletu (w przypadku instalacji znajdujących się w mniejszych pomieszczeniach lub modelach mobilnych). Skaner multimedialny może mieć także zastosowanie na evencie lub jako dedykowana instalacja do showroomu, a ekran używany do “prześwietlenia” może być dużym ekranem zainstalowanym na szynach umożliwiających jego przesuwanie.
Technologia jest w pełni adaptowalna, wywołując niezapomniany efekt niezależnie od skali jej zastosowania.

Ekrany dotykowe
Rendering w czasie rzeczywistym
Content 2D lub 3D
AR Poszerzona rzeczywistość

Odezwij się, a porozmawiamy jak można wykorzystać tą technologię przy prezentacji Twoich produktów/usług

ZOBACZ PROJEKTY:

nissens automechanika 2016

ZOBACZ PROJEKTY:

ZOBACZ USŁUGI