NISSENS. FRANKFURT 2016

Do naszych zadań należało stworzenie koncepcji na nowoczesną prezentację oferty Duńskiego producenta systemów AC i EC. Co więcej, po stronie MOOV leżał design instalacji multimedialnych oraz stworzenie innowacyjnego przekazu marki na targach branży samochodowej w Frankfurcie. Za pomocą multimedialnego przekazu wzmocniliśmy wizerunek marki jako lidera technologicznego branży oraz zaprezentowaliśmy w innowacyjny sposób szeroką ofertę klienta. Na targowym stoisku odbywał się pokaz holograficzny oraz stanął interaktywny stół.

INNOWACYJNY PRZEKAZ

Specjalnie zaprojektowany przez nas interaktywny stół dotykowy , posiadający intuicyjny i łatwy w użyciu interfejs umożliwił odwiedzającym stoisko samodzielne eksplorowanie bardzo bogatego portfolio produktów i usług firmy Nissens. Wykorzystana przez nas technologia zapewniła zarządzanie prezentacją za pomocą rzeczywistych obiektów tzw. tokenów układanych na powierzchni stołu, jak i nawigacji za pomocą dotyku. Ten wyjątkowy multimedialny stół rozpoznający obiekty może także rozpoznawać układane na nim dokumenty czy inne urządzenia elektroniczne, jak np telefony.

INSTALACJA HOLOGRAFICZNA

Umieszczony w centralnym punkcie stoiska holograficzny ekran miał za zadanie zwracać uwagę zwiedzających. Hologram prezentował przygotowane przez nas animacje 3D które tworzyły wrażenie zawieszenia w przestrzeni komponentów i systemów produkowanych przez Nissens. Hologram 3d przyciągnął uwagę wielu zwiedzających, co niewątpliwie przyczyniło się do sukcesu marki na targach Automechanika i spełnienia założeń marketingowych.

MAKING OF

ZOBACZ PROJEKTY:

ZOBACZ PROJEKTY:

holobox

ZOBACZ USŁUGI